نتایج جستجو برای عبارت :

جایی برای علاج معتاد نوجوان نداریم

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئک الذین یعانون من مشاکل الحمل ً. لذلک، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم “علاج العقم” (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما”بعد یوم.
استشارة مجانیة و استفسار السعر
site : www.dryouna.com

ادامه مطلب
انشای بسیار زیبای یکی از دوستام، حتما بخونیدش!
مستی به وقت نیمه شب
درست در تکاپو برای یافتنی اوجی دردناک برای این سری که گرمای پرواز بر فراز نوشته را بال بزند و بعد در نقطه ای که انتظارش را ندارید با ترس سقوط آشنا کند.

ادامه مطلب
آیا رفتار با فرد معتاد اصول و قواعد خاصی دارد؟ آیا نحوه رفتار اطرافیان می‌تواند تأثیر جدی بر فرآیند اعتیاد یا ترک آن داشته باشد؟ متخصصان حوزه سلامت روان و اعتیاد اغلب بر نقش حمایت اجتماعی در بهبود روند اعتیاد تأکید بسیاری می‌کنند و معتقدند رفتارهایی نظیر طرد، برچسب زدن و سرزنش کردن افراد معتاد تنها به سقوط بیشتر آن‌ها می‌انجامد و کمکی به درمان فرد نمی‌کند. بنابراین نحوه تعامل صحیح و رعایت توصیه‌های لازم در فرآیند ترک اهمیت بسزایی دار
سلام
میخواستم ازتون یه سوال بپرسم لطفا آقایون جواب بدن. 
خیلی وقت ها میشنوم از بعضی ها میگن که من اگه بخوام برم خواستگاری، حتی یه نفر هم نباید تو خانواده دختر معتاد باشه! مثلا اگه شوهر خواهر دختره معتاد باشه یعنی چی؟ (مثلا پدر دختره معتاد باشه ... ولی آدم خوبی باشه... تو شهرشون آبرو داشته باشه...، دستش به دهنش میرسه... وضع مالی متوسط به بالا ...)
دختره خودش پاک، با حجاب، باشخصیت، شاغل، از نظر زیبایی در حد خوب ...، خب آخه آقا پسر خوب، شما میخوای بری دخ

علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر لدى
علاج العقم فی ایران
یشیر علاج الخصوبة إلى الدواء
المتبع من أجل مساعدة أولئك الذین یعانون من مشاكل الحمل ً. لذلك، یتم أخذ
المساعدة الطبیة الاصطناعیة لمساعدتهم فی هذه العملیة. منذ أن تم استخدام
علاج الخصوبة لعلاج حالات العقم عند المرضى، یشار إلیه أیضًا باسم "علاج
العقم" (علاج الخصوبة). هذا النوع من المساعدة الطبیة الاصطناعیة  تساعد
علی الإنجاب. و هذه العملیه فی تزاید یوما"بعد یوم.
site : www.dryouna.com

علاج العقم
العقم هو مرض یصیب جهاز التكاثر ل

ترک اعتیاد و روش های درمان آن
اگر چه عوارض ثانویه اعتیاد در بین گروهی از معتادین كه به دلیل فقر و تنگدستی امكان تامین هزینه زندگی خود را ندارند ،سبب می شود كه برای خرج اعتیاد خود دست به هر كاری بزنند ، نسبت به سر و وضع و بهداشت فردی بی تفاوت شوند و در یك كلام مشمول تمام صفاتی كه جامعه به معتادان نسبت می دهد باشند اما این عمومیت ندارند و اكثریت معتادان را شامل نمی شود.
 رش ، او را به وادی خلاف سوق می دهد. خوشبختانه مدتی است كه در قوانین تجدید نظ
هیچ دولتی بدون کمک و پشتیبانیِ مردم قادر به کار نیست، نه دولتِ ما و نه هیچ دولتی در دنیا. ما نباید کاری کنیم که این پشتیبانی و اعتماد مردم نسبت به دستگاه‌های دولتی و دستگاه‌های اجرائی کشور -چه در بخش قضائی، چه در بخش قوّه‌ی مجریّه و بقیّه‌ی بخشها [مانند] نیروهای مسلّح- سلب بشود. علاجِ مشکلات این نیست که ما پشت دولت را خالی کنیم؛ علاج مشکلات این نیست که ما تبرّی کنیم از آنچه دستگاه‌های مسئول انجام می‌دهند؛ نخیر، علاج این است که ما انتقاد کن
حضور موسسه کودک ایمن ـ ناجی فردا در هشتمین دورهمی فعالان حوزه کودک و نوجوان
محورهای دورهمی هشتم:
۱. سخنرانی اساتید برجسته کودک و نوجوان
۲. ارائه فعالیت ها و اقدامات تعدادی از فعالان حوزه کودک و نوجوان
۳. رونمایی محصولات تولید شده اعضای دورهمی و کتاب دورهمی
۴. شبکه سازی و هم افزایی میان اعضا
وقتی اسم اعتیاد رو میشنوفیم بی درنگ ذهنمون سمت مواد مخدر و الکل میره به آدمایی که گوشه خیابون تو یه حال نزار در حال ناله ان و از خماری دچار رعشه شدن اما موضوع ساده تر (یا شایدم پیچیده تر) از این حرفاست. یه مثال میزنم آدمای زیادی رو تو اطرافتون می‌تونید ببینید که در روز تعداد زیادی چای می‌نوشند اونها در واقع به چای معتاد شدند اگر روزی کمتر از مقدار همیشه چای بنوشند عصبی میشن. من نه معتاد به مواد مخدرم نه معتاد به چای اما بوضوح سر غذا با این مشکل
وقتی اسم اعتیاد رو میشنوفیم بی درنگ ذهنمون سمت مواد مخدر و الکل میره به آدمایی که گوشه خیابون تو یه حال نزار در حال ناله ان و از خماری دچار رعشه شدن اما موضوع ساده تر (یا شایدم پیچیده تر) از این حرفاست. یه مثال میزنم آدمای زیادی رو تو اطرافتون می‌تونید ببینید که در روز تعداد زیادی چای می‌نوشند اونها در واقع به چای معتاد شدند اگر روزی کمتر از مقدار همیشه چای بنوشند عصبی میشن. من نه معتاد به مواد مخدرم نه معتاد به چای اما بوضوح سر غذا با این مشکل
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : اشتباهات نوجوان از آن مقولاتی است که اگر بدان توجه نکنیم ممکن است باعث ایجاد بحران در خانواده شود. در دوران نوجوانی فرد مدام به آزمون و خطا می‌پردازد، بنابراین طبیعی است که اشتباهات زیادی از او سر بزند. وظیفه والدین در این شرایط  این است که جهت سلامت روان و خود اتکایی نوجوان فضا و ارتباط مستحکمی را در محیط خانواده ایجاد کنند تا نوجوان بتواند از خطاهایش
ادامه مطلب
دو برادر بودند که یکی از آنها معتاد و دیگری مردی متشخص و موفق بود.
برای همه معما بود که چرا این دو برادر که هر دو در یک خانواده و با یک شرایط بزرگ شده اند، سرنوشتی متفاوت داشته اند؟ 
از برادرِ معتاد، علت را پرسیدند، پاسخ داد: علت اصلی شکست من، پدرم بوده است!او هم یک معتاد بودخانواده اش را کتک می زد و زندگی بدی داشتچه توقعی از من دارید؟ من هم مانند او شده ام. 
از برادر موفق دلیل موفقیتش را پرسیدند. در کمال ناباوری او گفت: علت موفقیت من پدرم است!م
نوجوانی از جمله دوره‌های حساس زندگی افراد است که یکی از ویژگی‌های مهم آن تنش‌های روانی و واکنش‌های دفاعی است. رفتار صحیح با نوجوان در این دوره از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد، از آنجا که نوجوانی دوره‌ گذر از کودکی به بزرگسالی است طبیعتا فرد را با مشکلاتی مواجه می‌کند. برای آنکه نوجوان شما این دوره را با تنش کمتری بگذراند، باید نحوه رفتار صحیح با نوجوان را بیاموزید. در ادامه مطلب به بررسی اهمیت این موضوع و نکاتی در جهت بهبود رفتا
پسربچه همبازیه دوران بچگیم، میلاد، ازدواج کرد، معتاد شد، طلاق گرفت، الانم زندانه؛ اونوقت من هنوز دفاع هم نکردم!! 
ولی اخبار حاکی از اینه که هفته بعد دفاع میکنم... بعدش دیگه هم میتونم ازدواج کنم، هم معتاد و هم طلاق و هم زندان!! 
پسربچه همبازیه دوران بچگیم، میلاد، ازدواج کرد، معتاد شد، طلاق گرفت، الانم زندانه؛ اونوقت من هنوز دفاع هم نکردم!! 
ولی اخبار حاکی از اینه که هفته بعد دفاع میکنم... بعدش دیگه هم میتونم ازدواج کنم، هم معتاد و هم طلاق و هم زندان!! 
مشاوره کودک و نوجوان به منظور ارتقا سطح تربیتی و آموزشی کودکان و نوجوانان می باشد.
مشاوره کودک شامل روانشناسی، و تربیت کودک و مسائل آموزشی پیش از مدرسه و به هنگام مدرسه بوده است.
این بخش در واقع موضوعات روانشناسی کودک و مشاوره تحصیلی را با هم ادغام کرده و با کمک متخصصین کودک و نوجوان به ارائه راهنمایی پرداخته می شود.
در این بخش شما با “دفاتر برتر کانون مشاوران ایران” در حوزه کودک، نونهال و نوجوان آشنا می شوید.
در ادامه نیز جدیدترین روشهای و
مشاوره کودک و نوجوان به منظور ارتقا سطح تربیتی و آموزشی کودکان و نوجوانان می باشد.
مشاوره کودک شامل روانشناسی، و تربیت کودک و مسائل آموزشی پیش از مدرسه و به هنگام مدرسه بوده است.
این بخش در واقع موضوعات روانشناسی کودک و مشاوره تحصیلی را با هم ادغام کرده و با کمک متخصصین کودک و نوجوان به ارائه راهنمایی پرداخته می شود.
در این بخش شما با “دفاتر برتر کانون مشاوران ایران” در حوزه کودک، نونهال و نوجوان آشنا می شوید.
در ادامه نیز جدیدترین روشهای و
داشتم به این فکر میکردم کهاگر سالها بعد برم به خواستگاری بپرسنداماد چیزی مصرف میکنهخودم رک و راست بهشون بگم کنیازی نیست تحقیق کنیدمن اعتیاد دارم، ۱۸ سالم بود معتاد شدمبه دو قرنیه‌ی چشم یک دختر، که دختر شما نبود...اگر اینجام بخاطر دل مادرمه، من خوب میدونم ک آدم معتاد نباید بره خواستگاری
معتاد شده‌ام به عود. معتاد شده‌ام به این که محیط اطرافم عطر بدهد. با عود دست‌ساز آشنا شده‌ام. گران است ولی ارزشش را دارد. عودهای صنعتی در برابرش بچه بازی هستند!

پ.ن. دومین پست امروز. اگر قبلی را ندیده‌اید؛ روز قتل عام هرگز عید نخواهد بود
سلام
تا حالا چقدر این کلمه رو شنیدین؟
معتاد اینترنتی کسی که ساعت های طلایی عمرش رو به صورت وسواس گونه پشت این صفحه چند رنگ سپری میکنه و نه گذر زمان باعث نگرانیش میشه و نه پوچ انگاری و بی هدفی میترسوندش !
دقایق پیش به این فکر میکردم که چقدر من به این وسیله ارتباطی وابسته شدم ،
راستی چطور میشه این بیماری رو درمان کرد یا حتی کمترش کرد ؟
باید گفت اعتیاد چیز بدی است.خیلی بد! برای مثال در خانه نشسته اید و معتاد ها را در تلویزیون در اخبار20:30 را نگاه میکنید.و همراه با خانواده، فحش های آب نکشیده خود را حواله معتادین میکنید،ای...چرا رفتی سراغ مواد مخدر و از این حرفا؛ ولی کجای کاری که الان فقط معتاد مواد مخدر نداریم!
ادامه مطلب
اعتیاد نه تنها برای فردی که به آن دچار شده پیامدهای منفی بسیاری دارد بلکه می تواند موجب مشکلات جسمی ، روحی و مالی بسیار زیادی نیز برای خانواده ها شود به خصوص اگر اعتیاد گریبان گیر یکی از همسران شده باشد . کسانی که در این موقعیت قرار دارند معمولاً در ارتباط با نحوه رفتار با همسر معتاد ، می خواهند تمام تلاش خود را برای درمان او و نجات ازدواجشان انجام دهند .
به نقل از سایت اعتیاد فیلیا ، اگرچه تغییر فرد معتاد بسیار دشوار است ، افراد می توانند با
وی دیشب دریکی از کانال های تلگرام واژه ی کامیک را مشاهده کرد
و دنبال این که کامیک چه است سایت هارا وارونه کرده است و در نهایت پدر اینستاگرام و پینترست را بابت این کامیک ها دراورده و به شدت معتاد شده..
و از چشم درد به سوی کوری پیش میرود.
و تامام.
#پست_موقت
اعتیاد علاوه بر اینکه تأثیرات زیانباری بر فردی که به آن دچار شده می گذارد تمام خانواده و اطرافیان او را نیز  چه از نظر مالی و چه از نظر روحی و جسمی درگیر می کند و اگر این افراد اقدام به مراقبت از خود در زندگی با فرد معتاد نکنند سلامت روح و جسم آن ها به خطر می افتد .
به نقل از سایت اعتیاد فیلیا ، اعضای خانواده فرد معتاد می توانند با راهکارهایی چون ایجاد سبک زندگی سالم ، جمع آوری اطلاعات در مورد اعتیاد ، مرز گذاشتن ، تمرین پذیرش و بخشش و غیره ، به
Teen Titans Go! Vs. Teen Titans 2019,انیمیشن تایتان های نوجوان Teen Titans Go 2019,تایتان های نوجوان به پیش علیه تایتان های نوجوان,دانلود انیمیشن Teen Titans Go Vs Teen Titans با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن تایتانهای نوجوان 2019,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی Teen Titans Go! Vs. Teen Titans 2019,دانلود زیرنویس فارسی Teen Titans Go Vs Teen Titans 2019,سایت دوستی ها,
ادامه مطلب
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.

چگونه با نوجوان خود برخورد کنیم؟
رفتار با یک نوجوان با روحیه و شرایط فیزیولوژیک طبیعی که دارد، همواره صبر و حوصله والدین را به چالش می‌کشد. وقتی نوجوان چیزی را به شما گفت، به جای جنگ و مقابله با او گفتگو کنید و مسائل را از دید او نگاه کنید. 
ادامه مطلب
وقتی یکی از اعضای خانواده به بیماری اعتیاد دچار می شود ، اعضای دیگر خانواده می خواهند با تمام تلاش خود به او کمک کنند تا بتواند اعتیاد را کنار بگذارد . اما گاهی اوقات آن ها از روی ناآگاهی و با حمایت های اشتباه در برخورد با فرد معتاد ، وضعیت او را بدتر می کنند و اعتبار خود را نیز از دست می دهند .
به نقل از سایت اعتیاد فیلیا ، اعضای خانواده فرد معتاد می توانند با رفتارهایی به نام میدان دهی ، اعتیاد عزیزشان را تشدید کنند ، این رفتارها عبارت اند از
معرفی کتاب کودک و نوجوان برای مربیان و والدین:
1️⃣ سیره تربیتی پیامبر و اهل بیت - دکتر محمد داوودی و دکتر سیدعلی حسینی زاده
2️⃣ حقوق فرزندان در مکتب اهل بیت - محمدجواد مروجی طبسی
3️⃣ می خواهم عاشق بسازمت - محمدحسین فلاح
4️⃣ تربیت نامه - حسن صدری مازندرانی
5️⃣ نسیم مهر - حسین دهنوی
6️⃣ حکمت نامه کودک - محمدی ری شهری
7️⃣ من دیگر ما - محسن عباسی ولدی
8️⃣ رد پای نور - سید عبدالرضا هاشمی ارسنجانی
9️⃣ آداب و آفات تربیت کودک و نوجوان - هادی قطبی 
شناخت تعریف اعتیاد از نظر روانشناسی کمک زیادی می کند تا بتوانیم با این بیماری بهتر آشنا شویم و بدون پیش داوری آن را بررسی کنیم. خب به نظر شما اعتیاد چیست و معتاد کیست؟ اعتیاد به شرایطی اطلاق می شود که یک فرد به استفاده از مواد و یا رفتاری روی می آورد که مجبور است دائما آن را تکرار کند.
منبع : ویکی روان
ادامه مطلب
بسم‌الله الرحمن الرحیم
 یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
اگر از بیماری های روحی مانند افسردگی یا بدتر از آن سؤظن رنج میبرید ،بهترین و سریعترین را علاج آن خواندن حدیث محیرالعقول کساء می باشد باتوجه به ترجمه و باور ..‌‌.
همانطور که آب آتش را خاموش میکند
خواندن این حدیث بویژه در جمع باعث نابودی کامل بیماری افسردگی و... می شود
بالاترین دلیلی که دارم تجربه می‌باشد هنوز یک مورد هم سراغ ندارم که حدیث شریف کساء افسردگی شخصی را علاج نکرده باشد
خی
از اونجا که واضحا به اینترنت معتاد شدم این چندوقت و متدای همیشگیم هم جواب نداده و همچنین یازده به بعد مطالعه مفید چندانی ندارم ، تو اون تایم میام و از روزم میگم. اینطوری نه میل شخصیم به حرف زدن رو سرکوب کردم و نه از حد مجازم تو استفاده از نت تجاوز!
البته من همیشه از روزانه نویسی های "رفتم خونه خاله ، اونجوری کردم ، اینجوری شد" بدم میومده...ولی خب...تجربه‌ست دیگه!من هیچوقت اینطور ننوشتم ولی شاید جالب باشه واقعا! بهرحال من با هدف مشخصی دارم اینکار
برای انتخاب سرویس خواب پسرانه مناسب نیاز دارید تا مدل های مختلف از عکس و قیمت را مشاهده کنید.در وبسایت کپل پا با توجه به جنس چوب،مدل های مختلف برای انتخاب سرویس خواب پسرانه مقاله ای در این مورد تهیه کرده است
تخت خواب نوزاد نوجوان درحالت دو منظوره و سه منظوره دارند که در حالت دومنظوره تخت نوزادی پس از جدا شدن باکس انتهای تخت به تخت خواب نوجوان تبدیل میشود.اما در مدل هاب تخت خواب نوزاد نوجوان سه منظوره علاوه بر تبدیل شدن به تخت نوجوان در زمان
دانلود فیلم 12 Suicidal Teens 2019خودکشی 12 نوجوان با زیرنویس فارسی وکیفیت عالی
دانلود فیلم 12 Suicidal Teens 2019 , دانلود فیلم خودکشی 12 نوجوان ,
کیفیت HD 1080p , HD 720p – سانسور شده

فیلم خودکشی 12 نوجوان زیرنویس فارسی و سانسور شده و هیچ گونه صحنه غیر اخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی ندارد.
نام اثر: خودکشی 12 نوجوان 12 Suicidal Teens
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
ژانر: هیجان انگیز | معمایی
مخاطب: این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نمی شود.
نوع فیلم: سینمایی فیلم 12 Suicidal Teens
7 سال با یک مرد معتاد ورفیق باز زندگی کردم دوست همسرم پیشنهاد ارتباط داد قبول نکردم با همسرش از من حق سکوت گرفتن برای حفظ آبرو در محل کارم 6 میلیون دادمخانواده همسرم فهمیدن ومجبور به طلاق وبخشش مهرم شدم همسرم ترک کرده منم برگشتم یکسال تمام مخارج خونه با من بود دوباره معتاد شده میخوام جدا بشم ولی تهدیدم میکنه که باکسی هستی تلفنی با یه نفر صحبت می کردم می ترسم اما می خوام اقدام کنم باید چه کنم رو پرونده قبل که تو مشاوره هست میشه اقدام کنم؟ تو پر

ویژگی های نوجوان سالم:بسیاری از نوجوانان، تضادها و دگرگونی‌های زیادی در این مدت تجربه می‌کنند اما نباید از راه اصلی خود، دور شوند و نباید تغییرات مانع هدف اصلی او شود. نوجوانی که به او نوجوان سالم می‌گویند، پیش از هر عملی خوب فکر می‌کند و در انجام آن کار تنها از احساساتش پیروی نمی‌کند، یعنی عقل خود را فدای احساسش نمی‌کند.ویژگی‌ها و صفات "نوجوان‌ سالم" چیست1. ایمان و اعتقاد به خدا:نوجوان سالم هیچگاه نباید ایمان و اعتقاد به خدا را ا
نتایج تحقیقات پژوهشگران "دانشگاه هایدلبرگ" نشان داد شکل و اندازه ماده خاکستری(Grey matter) مغز افرادی که بیش از حد از تلفن همراه استفاده می‌کنند و به نوعی معتاد به استفاده از آن هستند همانند ماده خاکستری مغز مصرف کنندگان مواد مخدر است.
.
ماده خاکستری مناطقی از مغز را که در حرکت ماهیچه‌ها و انجام کارهایی مانند دیدن و شنیدن، به خاطر سپردن امور، احساسات، گفتار و تصمیم گیری نقش دارد تحت کنترل خود دارد بنابراین کمبود آن در مغز می‌تواند تاثیر منفی بر
آیا میدانید:
اگر کمپ ترک‌ اعتیاد حتی مجوز فعالیت داشته باشد اما با معرفی خانواده‌ فرد معتاد ، وی را به زور و برخلاف خواسته خود فرد و بدون رای دادگاه و مجوزقانونی برای ترک به کمپ منتقل کند، مشمول ماده 621 قانون مجازات اسلامی می‌شود. این فرد آدم رباست و مجازاتی مطابق همین جرم در انتظارش است. مدیران کمپ‌ها بدانند که نمی‌شود شخصی را بدون رضایت خودش و به طورقهری وادار به ترک کرد، هرچند اگرهدف از این کار، ترک دادن معتاد و حسن نیت باشد.
 کمپ ها اگر
اکثر ما برای جواب دادن به این سئوال احتیاج به فکر کردن نداریم و جوابش را خوب می دانیمزمانی تمام زندگی و فکر و ذکر ما در مواد مخدّر خلاصه شده بود
ما همیشه یا مشغول گرفتن ومصرف کردن آن بودیم و یا به دنبال راه تهیه اش می گشتیم  ما زندگی  می کردیم که مصرف کنیم و مصرف می کردیم که زندگی کنیم
خیلی ساده ، معتاد ، زن یا مردی است که زندگیش را مواد مخدّر کنترل  کند،  ما کسانی هستیم که در چنگال یک بیماری مزمن و پیشرونده گرفتاریم و همیشه عاقبتی چون زندان
نیازهای اساسی یک نوجوان شامل چه چیزهایی است؟ همه انسان‌ها علاوه بر نیازهای اولیه انسانی نظیر خوردن و آشامیدن، نیازهای اساسی دیگری نیز دارند که در سطح روان تجربه می‌شوند. عدم رفع این نیازها در زندگی می‌تواند موجب احساس ناکامی و نارضایتی بسیاری شود و انگیزه‌های فرد را از او بگیرد. نیازهای روانی انسان در هر مرحله از رشد تغییر می‌کنند. نوجوانان به دلیل اینکه در دوره حساسی از زندگی خود هستند و تحولات جسمی و روانی بسیاری را تجربه می‌کنند نیا
ما دوچرخه ای ها از همان روز انتظار چنین نصیب را می کشیدیم که این نوجوان ها بخاطر تیم ملی کشورمان تاریخ ساز شوند و حالا «اللهیار صیادمنش»، نوجوان ۱۷ساله ی آملی، یکی از همان نوجوان های شگفت انگیز و تراب زن، قاهر شد درون نخستین بازی ملی خود در رده ی بزرگ سالان، بدوی گل ملی اش را بوسیله دشت برساند و جوان ترین گل زن تاریخچه پیاده روی ایران لقب بگیرد. از همان روزی که «مارک ویلموتس»، سرمربی متاخر تیم ملی ایران برای بازی دوستانه با سوریه شهرت او را ب
اسامی برندگان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی کتابخانه باقرالعلوم(ع) شهر خشکرود به شرح زیر می باشد:
در بخش خانوادگی خانم مریم جانی فاردقی 3،000،000 ریال
در بخش نوجوان مکتوب خانم فاطمه شجاعیان 500،000 ریال
در بخش نوجوان پویش خانم حورا چمن پیرا 750،000 ریال
در بخش بزرگسال خانم آسیه دلیریان 800،000 ریال
BluRay,Teen Titans Trouble in Tokyo 2006,WEB-DL,تایتان های نوجوان,دانلود Teen Titans Trouble in Tokyo 2006 720p,دانلود انیمیشن Teen Titans: Trouble in Tokyo 2006,دانلود انیمیشن تایتانهای نوجوان 2006,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود فیلم با دوبله فارسی,دانلود کارتون جدید,دانلود مستقیم انیمیشن Teen Titans Trouble in Tokyo 2006 1080p,زبان اصلی,
ادامه مطلب
سلام
اونایی که زیاد این در و اون در زدن برای پیدا کردن نیازها و پاسخهای دوره نوجوونی
از کلاسها و کتابهای شرق و غرب تا دور زدن توی مدرسه ها و گرفتن نظر سنجی های مختلف... و پرسیدن از علایق و سلایق شون... زیاد راه به جایی نبردن.

واقعا از دو جنبه باید این راه را دنبال کرد:
از یک سو وصل باشی به قرآن و دل دادن به سوره ها تا نگاهت را ببرند از آن بالا بتوانی همه چیز را ببینی و وصلت کنند به دنیای جوابهای مستقیم و یا الهامی شان، تا بدون نیاز به آمار گرفتن از

قاسم‌بن‌الحسن(س) نوجوانی است که هنوز به حد بلوغ و تکلیف نرسیده بود. در شب عاشورا، وقتی که امام حسین فرمود«همه کشته خواهند شد؛ شما بروید» و اصحاب قبول نکردند که بروند، این نوجوان سیزده، چهارده ساله عرض کرد عموجان! آیا من هم در میدان به شهادت خواهم رسید؟» به تعبیر ما، امام حسین خواست این نوجوان را آزمایش کند؛ فرمود:«عزیزم! کشته شدن در ذائقه تو چگونه است؟» گفت:«احلی من العسل»؛ از عسل شیرین تر است. ببینید، این، آن جهت‌گیری ارزشی در خاندان پیا
مرا محکم در آغوش بگیر ...
این روزها بیش از هر وقت دیگر احساس شکستن دارم...
....
راه علاج ندارد...
دلی که بدجور هوایت دیوانه اش کرده ...
جز زنجیر بازوهات ...
....
تو دور و من دور تر ‌...
و هر دو خسته از روزگار ...
کاش .‌‌..
کاش ...
صبحم با تو بخیر میشد !
.....
دلم تنگ است ...

پولیش و واکس 3 اکستریم هایبریدنت سوناکس : 

پودر اکسید آلومینیومی بسیار ریز باعث رفع نور Verkratzungen ، لایه های خشک شده و صاف شدن رنگ می شود.
براق عمیق و براق ، ترمیم و ترمیم شدید رنگ کارایی دارد.
مناسب برای بدنه
براق کننده، محافظت کننده، پولیش کاری،تشکیل لایه‌ای با دوام بر روی رنگ خودرو

شناسه محصول : 202200
تربیت نوجوان موفق و کمک به یک نوجوان برای اینکه مراقب، مستقل و مسئول باشد کار ساده ای نیست. مطالعه 6دقیقه.
در این مقاله مهارتهای لازم برای کمک به رشد نوجوان شما آمده اند.
نوجوانی دوره تغییر گیج کننده ای برای والدین و فرزندان می باشد.
اما در حالیکه این سال ها ممکن است سخت باشند، کارهای زیادی است که می توانید برای پرورش نوجوان خود و تشویق رفتارهای مسئولانه انجام دهید.
مهارت های تربیت نوجوان موفقاین مهارتهای تربیت نوجوان موفق را برای روبرو شدن
تربیت نوجوان موفق و کمک به یک نوجوان برای اینکه مراقب، مستقل و مسئول باشد کار ساده ای نیست. مطالعه 6دقیقه.
در این مقاله مهارتهای لازم برای کمک به رشد نوجوان شما آمده اند.
نوجوانی دوره تغییر گیج کننده ای برای والدین و فرزندان می باشد.
اما در حالیکه این سال ها ممکن است سخت باشند، کارهای زیادی است که می توانید برای پرورش نوجوان خود و تشویق رفتارهای مسئولانه انجام دهید.
مهارت های تربیت نوجوان موفقاین مهارتهای تربیت نوجوان موفق را برای روبرو شدن

چند  وقتی بود که به بازی quiz of kings معتاد شده بودم. همیشه گوشی به دست یا در حال بازی یا چرخیدن در فضای مجازی.
چند باری هم عزمم رو جزم کردم و بازی رو حذف کردم ولی نهایتش بعد یه روز دوباره نصب کردم.
ولی این دفعه با عزمی راسخ بازی رو حذف کردم و تصمیم هم ندارم نصب کنم هر چند کمی وسوسه میشدم ولی نمی‌خوام دیگه نصب کنم.
این بازی خیلی از وقت منو صرف خودش میکرد و کلا به معنای واقعی معتاد شده بودم.
ولی حالا نرم افزار طاقچه که پر از کتابهای دوست داشتنی هست رو
چه خوش و آب و رنگ عشقی که ز چشم تو شد آغارچه بلند و در چه اوجی استبه خیالت ای گل آوازبه هوای کویت این بارصنما کجا روم بازنه ، بدان ، دوا نگردم به طبابت طبیبانکه سرم شده هوایی و تویی علاج این رازچو به دام عشق گشتم نشود رها عنانم و هر آن عنان ببازم و به دام بسته ام باز چه شود شوی دوباره تو به کوی ما خرامانکه دمی نیاز دارم به نگاه های پر ناز
تا قبل از سن بلوغ بیشتر توجه خانواده ، به سلامت جسمی و مراقبت از کودک در برابر بیماری های مختلف است. اما دوران بلوغ زمانی است که نوجوان از لحاظ روحی احتیاج به مراقبت دارد چرا که این سن پر از مسائل و بحران های روحی است.
چرا که دوران بلوغ دورانی مملو از بحران های روحی ـ روانی است که هر نوجوان ممکن است با آن روبرو شود. از این رو، روانشناسان، ”بهداشت دوران بلوغ“ را در شرایطی مطرح می کنند که جوان در معرض تغییرات سریع و عمده ای از نظر روحی و جسمی قرار
هر خانواده ای در تهیه سرویس خواب برای فرزندش جنسیت و سن فرزندش را مد نظر قرار می دهد. تهیه سرویس خواب برای کودکان و نوزادان شاید چندان مشکل نباشد و پدر و مادر سرویس خواب را با سلیقه شخصی خودشان انتخاب کنند اما در تهیه سرویس خواب نوجوان پسرانه یا دخترانه ، باید حتما فرزندتان را با خود به بازار برده تا رنگ و مدل سرویس خوابش را خودش انتخاب کند.
ادامه مطلب
پس ازین که دختر نوجوان داداش کارفرما یه چیزی درمورد حجاب گفت که من از بدیهی بودن اشتباهش تعجب دهنم باز موند و نتونستم ذهنمو جمع کنم و از چیزایی که میدونم براش بگم، و فقط تونستم باتعجب بگم : وااا چه حرفا! ، به این نتیجه رسیدم که یه بار دیگه از اول سیر مطالعاتی شهید مطهری رو شروع کنم به خوندن، تا اگه پس فردا علی بزرگ شد و یه سوالی ازم کرد، حضور ذهن داشته باشم که راهنماییش کنم.
چه بلایی دارن سر نسل نوجوان ما میارن با این شبهه های آبکی؟؟ بچه ها رو وا
1.به او بفهمانید نگران او هستید:
برای این که نوجوان اجازه مداخله در مشکلات شخصی اش را به شما بدهد، به او بفهمانید نگرانش هستید و قصد کمک دارید. طوری رفتار نکنید که انگار شما همه بایدها و نبایدهای زندگی نوجوان را می دانید.مثلا، به او بگوئید:" چند وقتی است تو خودت هستی، نمی دانم چه موضوعی پیش آمده اما می توانی برای هر نوع کمکی روی من حساب کنی!"
2.آرام و با صراحت کامل با نوجوان صحبت کنید:
اگر چه شاید بسیار برافروخته و عصبانی باشید اما تمام تلاشتان را
1- سعی کنید زیاد آرایش نکنید.
2- از مواد آرایشی طبیعی که دارای پایه گیاهی هستند استفاده کنید.
3- سعی کنید از لوازم آرایشی مرغوب استفاده کنید.
آرایش ملایم صورت برای دختران نوجوان
4- به اندازه کافی آب بنوشید.
5- قبل از رفتن به رختخواب، حتما آرایش خود را پاک کنید.
6- موهای خود را کوتاه نگه دارید.
7- پوست بدن تان را همیشه چرب نگه دارید.
8- سبزیجات به رنگ سبز را فراموش نکنید.
9- از گوشت قرمز اجتناب کنید.
10- به جای استفاده از اسپری، از عطر استفاده کنید.
کودکی و نوجوانی 2 سن بسیار مهم در رشد فرد است. برای اینکه زندگی فرد در دوره های آتی زندگی با موفقیت و شادی همراه باشد باید فرد در این 2 دوره از برنامه و تربیت هدفمندی برخوردار باشد. برای تربیت بهتر کودک و کمک به رشد و مشاوره کودک بالندگی فردی او در آینده راهنمایی های مشاورهو راهنمایی کودک و نوجوان بسیار موثر و حیاتی است. تربیت و شکل دهی صحیح کودکان یک هنر زندگی است که همه باید آن را بیاموزند.
روانشناسی کودک و نوجوان بیان میدارد که در دوران نوج
همان طور که همه ما می دانیم دوران نوجوانی به دلیل وجود شرایط ویژگی های خاصش می تواند یکی از حساس ترین و در واقع مهم ترین نقطه زندگی هر فردی باشد. در دوران نوجوانی فرد شخصیت او تحت تاثیر عوامل مهم و مختلفی قرار می گیرد و تغییراتی اساسی در خلقیات و رفتارهای نوجوان به وجود می اورد که در نتیجه آن یکی از مهم ترین اختلالاتی که می تواند برای نوجوان پیش بیاید می باشد. اگر والدین فرد در این دوران حساس توانایی درک و شناخت تغییرات رفتاری و ویژگی های نوجو
علاج أمراض العیون فی شیراز

علاج
أمراض العیون فی شیراز و لطب العیون مکانة رفیعة فی شیراز. یتم جمیع مراحل
العلاج والعملیات الجراحیة للعیون علی ید المتخصصین الشیرازیین وفی
المراکز والمستشفیات الخاصة علاج أمراض العیون فی شیراز. إن مستوی خدمات طب
العیون و علاج أمراض العیون فی شیراز أعلی من العالم. حیث تقدم هذه المراکز خدماتها عبر المتخصصین البارزین فی طب العیون و علاج أمراض العیون فی شیراز وباستخدام.
إمکانیات
وتقنیات متطورة للتشخیص وال
نام: ارتقای توانمندی های کلی و تحصیلی کودک
تعداد جلسات: 1 جلسه (45 دقیقه)
گروه هدف: کودک و نوجوان، از کودک سالم برای ارتقای مهارت ها تا کودکان با مشکلات یادگیری و تحصیلی.
اهداف درمانی: ارتقای مهارت های مغزی و شناختی کودک برای تحصیل، بهبود اختلالات یادگیری و مشکلات شناختی مورد نیاز برای مهارت های تحصیلی.

این مورد بر اساس نیاز کودکان و نوجوانان و تقاضای خانواده های عزیز برای ارتقای مهارت های تحصیلی فزرندان طراحی شده است. در این فرایند ابتدا مت
یکی از مشکلات عمده‌ای که بسیاری از افراد را در زندگی زناشویی نگران و آشفته می‌کند اعتیاد همسر و شوهر معتاد است چرا که این موضوع می‌تواند بنیان خانواده را تحت تأثیر قرار داده و آسیب‌های روانی، مالی و اجتماعی گسترده‌ای را به وجود بیاورد. رفتار با فردی که در معرض آسیب اعتیاد قرار گرفته از اهمیت بسیاری برخوردار است و می‌تواند یک عامل تعیین کننده در جهت تداوم یا ترک آن باشد. آنچه که زوجین لازم است به آن توجه کنند افزایش آگاهی درباره اعتیاد، ع
دیروز که داشتم میرفتم برای نوروفیدبک دو تا از همکارام منو دیدن که دارم از پله های ساختمون میرم بالا .تابلوی ساختمان شامل عبارت هایی مثل روانپزشک .متخصص اعصاب و روان مشاوره ازدواج و س ک س تراپه و در کنارش درمان تخصصی میگرن و سر درد...
با اینکه سالهاست مشاوره میرم و یه عده ای هم میدونن که مشاوره میرم اما دوس نداشتم همکارام ببینن دارم میرم تو این ساختمون...
دیروز به دکتره میگم به نظرتون صداقت جواب میده؟ بگم برای میگرنم میام؟ سر بسرم میزاره و میگه
انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب ارتباط زیادی به سلیقه افراد دارد. اما بهتر است برای کاغذ دیواری اتاق خواب از رنگ‌های روشن استفاده شود که هم فضای اتاق بزرگتر بنظر برسد و هم در روحیه صاحب اتاق خواب تاثیر مثبت بگذارد.
در فروشگاه آنلاین ایوان می‌توانید کاغذ دیواری اتاق خواب را از بهترین برندهای روز دنیا و ایران تهیه بفرمایید در ادامه با چند نمونه از کاغذ دیواری اتاق خواب آشنا می‌شوید. برای خرید کاغذ دیواری اتاق خواب میتوانید با کلیک بر روی لینک
با توجه به آسیب های اجتماعی موجود در جامعه ایرانی و نیز مجاورت با افغانستان، به عنوان بزرگ ترین تولیدکننده موادمخدر درون جهان، غریزی است که با چنین وضعیتی هم روبه رو باشیم. خاصه اینکه نگاه به این حوزه نیز غالباً بوسیله عارض تخصصی پیوستگی نمی افتد و از نگاه های سنتی و غیرعلمی درون آن رنج می بریم. در این گزارش، سعی کرده ایم نیم نگاهی به سوء استفاده موادمخدر در بینش آموزان نگاهی داشته باشیم تا ببینیم وضعیت چگونه است. افزودن کشف داشته ایم، افزا
پزشکان پرتغالی طی عمل جراحی یک دندان از جمجمه پسری ۱۴ ساله خارج کردند. این پسر چند روز قبل هنگام بازی فوتبال گاز گرفته شده بود و چند روز به دلیل درد زیاد به بیمارستان مراجعه کرد. پزشکان ۱۲ روز پس از حادثه و با انجام اسکن متوجه دندان جامانده در زخمی شدند. روز مسابقه فوتبال این نوجوان پس از آن که به وسیله یکی از بازیکنان گاز گرفته شد، به دلیل ایجاد شدنیک زخم ۵ سانتی متر در سمت راست سرش به بیمارستان مراجعه کرد.
ادامه مطلب
ترک اعتیاد شیراز
اعتیاد یک پدیده مخرب اجتماعی است زیرا آثار نامطلوب و عواقب وخیم آن تنها دامن‌گیر شخص معتاد نمی‌شود بلکه همه افرادی را که به‌گونه‌ای با معتادان وابستگی و ارتباط نزدیک دارند فرا می‌گیرد به‌خصوص که فرد معتاد مسوول اداره یک خانواده نیز باشد.
اعتیاد به مواد مخدر یکی از بزرگترین مشکلات دنیای امروز است از جمله معروفترین موادهای اعتیاد آور می توان به هروئین، مورفین، متادون، تریاک، شیره، شیشه، حشیش، ترامادول، ماده مخدر گل ،
دسترسی زودهنگام و گسترده کودکان به فضای مجازی، رسانه و بلوغ زودرس موجب پرسشگری کودک و نوجوان در مورد مسائل جنسی شده و عدم مهارت پاسخگویی و یا تقبیح این رفتار موجب مراجعه ی کودک و نوجوان به افراد نامناسب خواهد شد.
تلفن هماهنگی و ثبت نام:۴۴۰۳۹۸۴۵-۴۴۰۳۹۷۵۶-۰۹۰۳۴۷۶۶۸۶۲یکشنبه ۲ دی کلینیک طلیعه صبح
سرویس خواب نوجوان، مدل ثنا
شامل: تخت خواب، پاتختی، میز آرایشی و آینه، کمد لباس، بوفه.
دو سال ضمانت کالا...
تغییر طرح و رنگ به سلیقه مشتری...
برای اطلاع از قیمت ها، با واحد بازرگانی و فروش تماس بگیرید:
شماره تماس  36070342_021
و آیدی تلگرام  https://t.me/salesarjanchoob
همچنین میتوانید از نمایشگاه و شوروم ما در محل کارخانه بازدید فرمایید...
https://t.me/joinchat/AAAAAEf6G_7xas526EGl3Q
https://arjanchoob.ir
#ارژن_چوب_شرق
#کیفیت_را_لمس_کنید!
.
ژانر فیلم : درام
امتیاز فیلم :
رده سنی :
کارگردان : Barry Jenkins
نویسنده : Barry Jenkins
بازیگران : Alex R. Hibbert, Duan Sanderson, Janelle Monáe, Mahershala Ali
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : سه دوره زمانی - نوجوانی ، میانسال و نوجوان - در زندگی چیرون سیاه پوست آمریکایی ارائه شده است. وقتی کودک است ، چیرون با مادر مجرد و معتاد به ترکش ، پائولا در محله ای که در میامی زندگی می کند ، زندگی می کند. کیرون یک کودک خجالتی و خارج شده است که بیشتر به دلیل کوچ
نوجوانی مرحله ای حیاتی از زندگی ما است. در این سن، تغییرات هورمونی متعددی در بدن اتفاق می افتد. این همان مرحله رشد است و برای دختران نوجوان تنها با یک رژیم لاغری دخترانه ساده امکان پذیر است. متأسفانه، فقدان فعالیت بدنی و مصرف مواد غذایی ناسالم، نوجوانان را به گرداب چاقی کشانده است. اضافه وزن، بر اعتماد به نفس نوجوانان تأثیر می گذارد و اغلب برای رسیدن به اندام متناسب، به رژیم های سخت روی می آورند، تا وزن مطلوب خود را بدست آورند.

ادامه مطلب
یعد التهاب القولون التقرحی أحد أمراض الأمعاء الالتهابیة (IBD) التی تسبب التهابًا طویل الأمد وقرحًا فی الجهاز الهضمی. یصیب التهاب القولون التقرحی أعمق بطانة فی الأمعاء الغلیظة (القولون) والمستقیم. وعادة ما تظهر الأعراض تدریجیًا بمرور الوقت، لا فجأة.قد یسبب التهاب القولون التقرحی وهنًا وضعفًا، وقد یؤدی فی بعض الأحیان إلى مضاعفات تهدد الحیاة. وبرغم عدم وجود علاج شاف له، فإن العلاج قد یقلل إلى درجة کبیرة من علامات المرض وأعراضه، بل وقد یحقق ه
می خواهیم کمی بوسیله قفا برگردیم. سجاد افشاریانِ نوجوان، چه کارهایی می کرد؟ کارهای زیادی انجام می دادم. علاقه مند بودم که هم زمان با درس خواندن، کار هم بکنم؛ از کار درون باغ گرفته تا آرایشگری و تئاتر و فیلم سازی. چه اعتبار از دوران نوجوانی تان به تاریخ خواندن سپری شد؟ راستش بجهت از کودکی بوسیله کانون تدریس روحی کودکان و نوجوانان می رفتم، از همان زمان با ادبیات قرائت کردن آشنا شدم و تاریخچه هایی مشابه «موسیو ابراهیم و گل های قرآن»، از اولین
زهری گوید علی علی بن الحسین ع فرمود من تمامی  خیر وسعادت  دیدم گردامده در اینکه بابد طمع از هرچه دردست مردم است برید    شرح   مجلسی ره گوید زیرا طمع خوازی  و پستی حسد کینه دشمنی غیبت بدگویی ستم مداهنه تفاق ریا صبر بر باطل مردم بی توکلی بخدا ومفاسد بیشمار دیگر ببار اورد و علاج همه انها فطع طمعاست
برای اینکه نوجوانی موفق باشید باید با بهترین مشاور مشورت کنید.
هر کس می خواهد در زندگی خود موفق باشد مگه نه؟
حتی اگر شما هنوز هم نوجوان هستید هنوز هم می توانید موفق شوید.
و زمینه موفقیت های آینده تان را فراهم آورید.
این سخت نیست دریغ نکنید، شما می توانید “نوجوان موفق” باشید.
یا اگر شما یک نوجوان داشته باشید، به او کمک کنید تا موفق شود.ویژگی بهترین مشاور
در مقاله زیر، ما ده ویژگی را معرفی می کنیم که می تواند شما را به یک فرد موفق تبدیل کند.
این
" دست‌وپاچلفتی‌" بودن نوجوانان طبیعی است؟
♦️ از ۱۲ تا ۱۸ سالگی دوران نوجوانی است، البته دختران حدود دو سال زودتر از پسران به سن بلوغ می‌رسند. دوران نوجوانی به مراحل پیش نوجوانی، اواسط نوجوانی و اواخر نوجوانی تقسیم می‌شود.
♦️ پیش نوجوانی معمولاً دو سال اول نوجوانی را شامل می‌شود که کودکان کم‌کم وارد دوره نوجوانی می‌شوند و تغییرات را در خود احساس می‌کنند. این تغییرات در برخی افراد ملموس‌تر است. در ۱۵ سالگی معمولاً اکثر خصوصیات یک نوجو
نوجوان کربلایی قاسم پرافتخار/ازبرای مجتبی شدحضرت اویادگار/نینواتفسیر عشق وبندگی ومعرفت/برترین اولادآدم ازبرای کردگار/در رکاب رهبرخود جانفشانیها نمود/نوجوان کربلایی اسوه ای شد آشکار/برحسین ویاورانش زمزمی ازمعرفت/تاقیامت نام نیکش آشنای روزگار/جانفشانیهای قاسم روز عاشورا سترگ/دلسپاری برولایت در وجودش بیشمار/مرگ راتفسیر شیرین نزدمولایش نمود/برتمام اهل عالم جلوه ای مثل بهار/یوسف زهرا بنام کربلا دارد ظهور/میرسد آخربه پایان لحظه های انتظ
امشب دلم از داغ تو غم دارد از بیداد تو
کشتی دلم ، گم شد زتو ، آن غمزه بی فریاد تو
آهی کشم از دوریت اشکی دهم بر کرسیت
اینسان گدا کی دیده ای افتاده و سجاد تو
هر شب تو را دارد طلب این قلب بی مقدار من
کن خود نظر بر این من محتاج آن امداد تو
هر در زدم ، هر جا شدم ، بستند در را روی من
بگشا تو قفل بخت من از مهر پر تعداد تو
یارب تو گرجی را ببین تا دیده ام روشن شود
آنگه ببینی تا ابد گردیده ام معتاد تو
برای اتاق سفید رنگ بهتر است که سرویس خواب نوزاد سفید رنگ  نیز سفارش دهید و با استفاده از رنگ های بالشت و لوازم کوچکتر رنگ اتاق خواب نوزاد را بهینه کنید 
ایمنی و انواع تخت خواب نوزادی را در ادامه مطلب ببینید
داشتن اطلاعات کافی در مورد استاندارها,کیفیت و قیمت لوازم کودک میتواند, تا حد زیادی درتهیه این لوازم به ما کمک کند.یکی از مهمترین فاکتور‌ها برای دکوراسیون اتاق‌کودک سرویس خواب کودک میباشد .با ما همراه باشید تا تمام اطلاعات لازم, در مورد
شناخت نوجوان کار چندان آسانی نیست، بیش ترین تجربه هایی که در گذشته کارساز بود، امروز کارآیی خود را از دست داده و عصر تکنولوژی همه چیز را در هم ریخته است. نوجوان در گذشته به لباس، اهمیت چندانی نمی داد، کافی بود پوشاکی مناسب بر تن داشته باشد؛ ولی امروز، نوع لباس، رنگ، طرز دوخت و حتی دکمه های آن مورد توجه قرار دارد. مد و پیروی از آن، از شیوه های بالندگی نوجوانان شده است. همه چیز، دست خوش تغییر و تحول گردیده و حاصل این تحولات آن است که اطاعت کردن ه
سلام
امروز میخوایم در مورد مسائل مختلف کودک و نوجوان با شما صحبت کنیم .
و برخی سایت های مهم روانشناسی را به شما معرفی کنیم .
سایتی مهم در مورد کودکان
سایتی مفید در هاتنا بلاگ
پاداش‌ جسمانی چگونه است
سایتی در مورد شکل گیری هویت نوجوان
تقویت عاطفی به بچه ها
اطلاعاتی در مورد مشاوره نحوه پاداش عاطفی به کودک فیلیا
مراحل شکل گیری هویت چگونه است
سایتی در مورد تشویق جسمانی به کودک
مشاوره روانشناسی هویت نوجوان 
من کیستم
سایتی مفید در روانشناسی
اطل
BluRay,Teen Titans: The Judas Contract 2017,x265 HEVC,تایتانهای جوان,دانلود Teen Titans: The Judas Contract 2017 720p,دانلود انیمیشن Teen Titans: The Judas Contract 2017,دانلود انیمیشن Teen Titans: The Judas Contract با کیفیت 1080p,دانلود انیمیشن تایتان های نوجوان پیمان یهودا,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Teen Titans: The Judas Contract 2017,دوبله فارسی,
ادامه مطلب
برگزاری سومین جلسه جام باشگاهای کتابخوانی؛
جام باشگاه‌های کتاب‌خوانی طرحی پیشرو و پویا  برای راه‌اندازی و فعال کردن باشگاه‌های کتاب‌خوانی کودک و نوجوان است. این برنامه حاصل مشاهده فعالیت کودکان و نوجوانان و رسیدن به شناختی از روش‌ها و علایق فردی و اجتماعی آنان است.

من بعضی روزها که درد کمتری دارم خوشحال و سرحالم و میگم و میخندم و بعضی روزها که حالم خوب نیست و درد دارم بی حوصله آروم و ساکتم بعد بخاطر همین موضوع یکی از بچه های شرکت " ایمان " بهم میگه تو مواد میزنی همیشه از یه جا برو بگیر که سرحال و شاد باشی
بازی‌های رایانه‌ای زمانی به اعتیاد برای افراد تبدیل می‌شوند که وقتی شخص شروع به بازی می‌کند، خود را در رابطه و در قالب شخصیت‌های بازی حس کند. و شرکت های تولید کننده بازی هر چه در توان دارند برای ایجاد همین همزاد پنداری و در واقع اعتیاد آور کردن بازی به کار می گیرند و میلیون ها دلار هزینه را به جان می خرند که کاراکتر سازی مناسب داشته باشند.بی اهمیت نشان دادن زمان، استفاده نادرست از پول و احساسات چندگانه می‌تواند از عوامل اعتیاد به بازی‌ه
بازی‌های رایانه‌ای زمانی به اعتیاد برای افراد تبدیل می‌شوند که وقتی شخص شروع به بازی می‌کند، خود را در رابطه و در قالب شخصیت‌های بازی حس کند. و شرکت های تولید کننده بازی هر چه در توان دارند برای ایجاد همین همزاد پنداری و در واقع اعتیاد آور کردن بازی به کار می گیرند و میلیون ها دلار هزینه را به جان می خرند که کاراکتر سازی مناسب داشته باشند.بی اهمیت نشان دادن زمان، استفاده نادرست از پول و احساسات چندگانه می‌تواند از عوامل اعتیاد به بازی‌ه
ازش می پرسم چطور میتونی انقدر زیاد بخونی؟ میگه از وقتی الفبا یادگرفتم زمین و زمان رو خوندم هرچی تابلو بود هر چی نوشته رو شیشه مغازه ها بود هر روزنامه ای، هر پشت نوشته ی کامیونی همه رو مثل شکارچیی که قراره نوشته شکار کنه. آخرش این شد که به کتاب خوندن علاقمند شدم و معتاد.
یعنی اگر تخته نرد و آهنگ رو از من بگیرن قطع به یقین بیمارستان بستری میشم :/بهش میگم پیشنهاد داو میدم ؟میگه خیلی حرف میزنیا، اصلا من بازی نمی‌کنم :/
#وی قفل کرده است به آهنگ های کوردی :/
تخته نرد لزوما حرام نیست و چندین تن از مراجع بنا به شروطی این بازی رو  جایز اعلام کردند !:)
اینم از خزعبلات تنهایی و اتاق تاریک و خلوت جولای هست که همه رفتن احتمالا...
به خودم مفتخرم که خیلی وقته ندیدمت...
چیزی رو هم از دست ندادم واقعا...
زندگی اونقدر برام اتفاق نو آورده که نیازی ندارم به چیز جدیدی...
اما کنجکاوم که بدونم تو چه طوری و چه طور بودی توی این ایام؟
با چشمای خیره دنبال جوابم گاهی...ناخودآگاه...
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار اعضای مجلس خبرگان، با تأکید بر ضرورت ایجاد یک گفتمان و فهم عمیق عمومی درباره «نوع و چگونگی مواجهه با چالشها و حوادث» به تبیین ۱۰ دوگانه در این زمینه پرداختند.
نوجوان خامنه‌ای در این اطلاع‌نگاشت این موارد را مرور می‌کند.

داشتن بهداشت روانی سالم نیازمند رعایت اصولی است که هم جنبه مادی و هم جنبه معنوی دارد. در واقع شاداب‌سازی را باید در ابعاد ظاهری و همچنین معنوی جست‌وجو کرد که هر یک از این موارد شامل بررسی موضوعات و مواردی مهم است که با در نظر گرفتن آن‌ها می‌توانیم روان و جسم نوجوان را شاد کنیم. چون نوجوان باید ابتدا از درون وجودش احساس شادمانی داشته باشد و این احساس شادمانی همان حس رضایت از زندگی است که باید در تمامی ابعاد وجودش رخنه کند.‏یکی از شاخص‌های
1.همین اول بگم قرار شده ننالم. :|
2. امروز یه حسِ فساد قوی بهم دست داد. به همون قوت چند ساعت قبل حس نمی‌شه ولی خب اثراتش هست، چه روحی چه جسمی. خب وقتی یکی تو این سن میگه جسمی معلومه بیشترِ منظورش چهر‌ه‌ی نامبارک‌شه.اون خستگی  همیشگی هم که اصن بحث‌ش جداست.
3. خب خیلی احمقانه‌ می‌شه اگه انتظار داشته باشی هیچی‌ت نشه، وقتی یه جا می‌کَپی و وقتِ «زیادی» پای انیمه می‌ذاری. البته خیلی هم منصفانه نیست از کلمه‌ی«زیاد» برای توضیح حجم زمان دیدن ۱۲قسمتِ
    از قدیم مدیم ها همیشه دوست داشتم وقتی پیر می شوم یک آدم ترکه ای و فعال و  تر و فرز باشم نه مثل این پیرمدهای معمولی که دم پیری فقط می خورند و می خوابند و وقت را می کشند و منتظر عزراییل هستند.   ترکه ای نشدم چون هفت هشت کیلو اضافه وزن دارم اما تر و فرز هستم. از همان نوجوانی عاشق دویدن و تحرک بودم و عاشق ورزش. امروز صبح هم که بیدار شدم دیدم خیلی دیر است اما به خودم گفتم برو فقط پیاده روی کن. اصلاً لازم نیست به خودت سخت بگیری. بگذار ورزش به عنوان یک
عادت هایی در قالب نیاز !

معتاد 
عادت
عادی
عود
واژه هایی که میتونن فریب خوردن ات را نشون بدن .
ذذهنی که شرطی شده . 
انجام دادن هر کاری بعد از مدتی تبدیل به نیاز میشه اگر آگاهانه عمل نکنیم . هر کاری که میکنیم یک چرا بهش بچسبونیم .
ماه اردیبهشته پس مثل گاو باشیم . عاشق چرا !
؛-)
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
استغفار برای روح، بمنزله ی لایه برداری از پوست است. به معنی جوانسازی است. بمنزله ی بوتاکس است. بمنزله ی جراحی و برداشتن اضافی هاست. چه هزینه ها که زنان و مردان برای جوان دیده شدن (و نه جوان شدن اما!!) می کنند (همراه با دردها و خونریزی ها و عذاب ها) حالیا که جای تن و بدن و جسم و اندام همه ی ما گور است خواه جوان و نوجوان حتی دیده شویم و خواه پیر و چروکیده ی جسمی و کودک و نوجوان روحیِ پاک و سلامت

یکی از مهم ترین ویژگی های دوره نوجوانی گرایش به انزواطلبی است، گرچه نوجوان بیشتر وقت خود را در کنار همسالان و گروه دوستان می گذراند، اما تمایل به گوشه گیری و غرق شدن در افکار و آرزوها در او وجود دارد.کم رویی و انزواطلبی از رفتارهای شایعی است که فرد را به شدت آزار می دهد و اگر درمان نشود، موجب بروز مشکلات دیگری مانند نبود اعتماد به نفس، افسردگی، اضطراب و زود رنجی می شود، همچنین نداشتن احساس توانمندی، پایین بودن عزت نفس و ناتوانی در بروز احساس
به لذت فراق دچار شده ام. 
به آن احساسات پر از ذوق برای دیدار مجدد که دست کمی از اولین دیدارهای زندگی مان ندارد. به آن پیچ و تاب دل، و اضطراب ناشناخته از مواجه با معشوق. به آن تصویر خوشایند از ورود دوباره اش به خانه. به بازمرور لبخندها، نگاه ها، به بی قراری برای نوازش هایش دچار شده ام. به هیجان برای کشف دوباره اش، به غلیان احساسات برای تجربه ای دیگرگون از خودمان، از رابطه مان. 
من مدت هاست که به دوری معتاد شده ام. 
به آن دلتنگی های گاه و بیگاه و شب
من نه اصلا بحث سیاسی میخام بکنم نه قضیه هواپیما دست سردارم میبوسم چون اشتباه برای امنیت اشتباهم نیست موضوعم اینه که قبلا مثلا اگه کسی معتاد میشد حالا هرکس مسئول بود رو یقه ش رو میگرفتن که بحثم کردیم که نمیشه حساس شد مثلا بگیم حالا یارو که دزده تقصیر جامعه است اول تقصیر خودشه قبول ولی دلسوز وجود داشت کمسیون وجود داشت سرنوشت جوانان مهم بود الان شما تو جوب هم تو این هوا بخابی کسی نیست چیزی بگه از کنار جوب هم رد بشه نه که پتویی بده بلکه یه تف هم م
بندر امن مارتیاکانلن مک کنا محبوبه نجف خانی
بندر امن : روایتی از جذر ومد یک زندگی که چه زود بزرگ می کند نوجوان این قصه را…

بندر امن : مارتیاکانلن مک کنامترجم: محبوبه نجف خانیانتشارات: سوره مهر
خلاصه:
دختر نوجوانی حدودا سیزده ساله با برادر کوچکش که پدرشان جبهه رفته و بر اثر اصابت موشک علاوه بر خراب شدن خانه شان مادرشان به کما می رود. این ها برای مدتی در کلیسا نگهداری می شوند و بعد از اینکه پدر بزرگشان که سال ها با پدرشان قهر بوده برای آنها پیغ
#جهاد ادامه دارد ...
تلاش های جهاد گران در ایستگاه سلامت وروردی روستا طرح غربالگری و مه پاشی ، ضدعفونی وسایل نقلیه توسط برادران  بسیجی  جوان و نوجوان پایگاه های ثارالله و امام علی ع در گروه جهادی شهید نمازی حوزه مالک اشتر و اعضای کانون های مساجد نورالثقلین و همای رحمت مساجد جامع و امیر المومنین ع روستا برای سلامت همشهریان و همولایتی های عزیزمان در حال انجام می باشد .
ادامه مطلب
در تبیین موضوع شاداب سازی را از ابعاد مختلف می توان بررسی نمود چرا که در ابتدا شاداب کردن محیط مدرسه در کلا م به ایجاد فضای مناسب و فضاسازی ظاهری منتج می شود. لیکن با نگاهی دقیق تر باید عنوان کرد که شاداب نمودن فقط جنبه ظاهری ندارد چون داشتن بهداشت روانی سالم نیازمند رعایت اصولی است که هم جنبه مادی و هم جنبه معنوی دارد و در واقع شاداب سازی را در ابعاد ظاهری و ابعاد معنوی جست و جو کرد که هر یک از این موارد شامل بررسی موضوعات و مواردی مهم است که ب
امروزه با فردی مواجه می شویم که مثل آدم های ماشینی رفتار میکند؛ کسی که خود را نمی شناسد و نمی فهمد، تنها کسی که می شناسد شخصی است که تصور می کند باید باشد، گپ زدن های بی معنایش جای گفتاری از دل برآمده را گرفته، لبخند تصنعی اش جای قهقهه خنده را، یأس ملال انگیزش جای درد راستین را، درباره این فرد دو چیز می توان گفت:
یکی اینکه از فقدان خودانگیختگی و فردیتی رنج می‌کشد که شاید علاج ناپذیر بنماید. دیگر اینکه اساساً با ما میلیون ها نفری که در این سیار
هدف ملت ایران و هدف انقلاب اسلامی، ایجاد یک تمدن نوین اسلامی است؛ این تمدن نوین دو بخش دارد: یک بخش، بخش ابزاری است؛ یک بخش
دیگر، بخش متنی و اصلی و اساسی است. به هر دو بخش باید رسید. در بخش ابزاری، علی‌رغم فشارها و تهدیدها و این چیزها، پیشرفت کشور خوب بوده است. اما بخش حقیقی، آن چیزهائی است که متن زندگی ما را تشکیل
میدهد؛ که همان سبک زندگی است که عرض کردیم. این، بخش حقیقی و اصلی تمدن
است؛ مثل مسئله‌ی خانواده،تفریحات،مسئله‌ی
کسب و کار، رفتا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها