نتایج جستجو برای عبارت :

عکس روز: گرتا تانبرک در برلین

گرتا تانبرگ دختر مدرسه ای سوئدی ۱۶ ساله به خاطر فعالیت هایش تو اساس بحران اقلیمی و گرمایش جهانی بوسیله سرمشقی بخاطر کنشگری خرد آموزان در سراسر جهان بدل شده است. او به خاطر نقشش در ایجاد جنبش «اعتصاب مدرسه ای تو اعتراض تغییرات اقلیمی» (School strike for climate) درون نوامبر ۲۰۱۸ شهرت دارد.  Fabrizio Bensch/Reuters
دانلود فیلم Greta 2018 گرتا با دوبله فارسی

نام اثر: گرتا Greta
ژانر: درام | رازآلود | هیجان انگیز

نوع فیلم: سینمایی فیلم Greta 2018
محصول: آمریکا | ایرلند گرتا
کارگردان : نیل جردن
ستارگان: کلویی گریس مورتز، ایزابل هوپر، مایکا مونرو، زوی اشتن، جسیکا پردی
سال تولید: 2018 میلادی
زبان: فارسی (دوبله فارسی)
مدت زمان : 96 دقیقه
داستان فیلم :
در فیلم Greta ، دختری جوان به نام فرانسیس مک‌کالن رابطه‌ای دوستانه را با
بیوه‌ای تنها برقرار می‌کند، غافل از اینک
به نظرم مارک رافالو یکی از بهترین بازیگران نسل جدید سینمای هالیوود است. از نظر من بعد از رابرت دنیرو و آل پاچینو دنیای سینما بازیگری که ویژگیهای یک فوق ستاره را داشته باشد، به خود ندیده است. شاید برخی جرقه‌هایی از ابرستاره بودن را نشان داده باشند ولی هیچ ستاره‌ای فروغ دائمی نداشته است. بعضی از بازیگران نسل نو هم هستند که بازیهای فوق‌العاده درخشانی ارائه می‌دهند و در بسیاری از فیلمهای مطرح بازی می‌کنند ولی هیچ‌وقت در ذهن تماشاگران نق
کنفرانسن تغییرات اقلیمی سازمان ملل ۲۰۱۹ که بوسیله شهرت COP25  شناخته می شود، بیست و پنجمین کنفرانس تغییرات اقلیمی این موسسه از ۲ تا ۱۳ دسامبر در مادرید پایتخت اسپانیاتحت ریاست دولت شیلیبرگزار می شود. گرتا تونبرگ در سخنرانی اش در این میتینگ داخل روز ۶ دسامبر بار دیگر از رهبران دنیا به خاطر اجرا ندادن اقدامات کافی بخاطر جلوگیری از فساد بوم شناختی که دارد سیاره ما را نابود می کند، انتقاد کرد. او گفت: «ما معرفت آموزان بیش از یک سال است که درون حا
یک جشن زیبا از جوانی و حس زنانگی
"وقتی جوان بودم و سینما می خواندم، با جمله ای مواجه شدم که در قلبم حکاکی اش کردم، {شخصی ترین کارها خلاق ترین است} این نقل قول از مارتین اسکورسیزی بزرگ ما است." - بونگ جون هو ، اسکار ۲۰۲۰
این دقیقاً همان نوع سینمایی است که من دوست دارم. این همان چیزی است که زنان کوچک گرتا گرویگ را بسیار عالی می کند. با وجود اقتباس از رمان کلاسیک لوئیزا می آلکات با همین نام ، زنان کوچک یک قطعه سینمایی بسیار شخصی است ، اما با این وجود م
امشب ویدئویی پخش شد از دختری به نام گرتا که در سازمان ملل از محیط زیست گفت و از کشتار مردم توسط ثروتمندان و سیاست مداران جهان. اولین بار سخنرانیش را در یکی از همین شبکه های اجتماعی دیدم. قبل از لود شدن فکر می کردم که این همه تحصیل کرده محیط زیست این همه آدم دغدغه مندی که در این راه کشته شدند زجر کشیدند زندگیشان نابود شد چرا از آن ها یک سخنرانی در این باب نمی شنویم. چرا یک بچه ؟ به این نتیجه رسیدم شانتاژ خبری است نه بیشتر و چون کودکان معصوم تراند
گرتا تونبرگ یک فعال سوئدی در اقلیم جوانان است که به دلیل تلاش هایش در مبارزه با تغییرات آب و هوایی ، در سراسر جهان شناخته شده است.گرتا تونبرگ کیست؟گرتا تونبرگ یک فعال جوان اقلیمی سوئد است که از آغاز سال 2018 جنبش بین المللی برای مبارزه با تغییرات آب و هوا را برانگیخت. با پیام ساده "اعتصاب مدرسه برای آب و هوا" که به خط نوشته شده است روی پوستر پوستر ، تونبرگ جمعه ها را پرش کرد و به اعتراض خود در خارج از پارلمان سوئد پرداخت. با تشکر از رسانه های اجتم
میگن که (هنوز منبع رو پیدا نکردم، پیدا کنم میدم به شما)
نسل های اخیر جهان (و نه فقط محدود به کشور ما) به سه دسته عمومی تقسیم میشن. منظور کسانی هستن که بعد از جنگ جهانی دوم به دنیا اومدن.
1. نسل ایده ال گرا، نسلی که با ایدئولوژیک میره جلو، فکر میکنه کارش درسته، فکر میکنه هر انقلابی هر جنگی که کرده به نفعشون بوده، فکر میکنن مظلوم بودن که بعد از جنگ جهانی به دنیا اومدن، توی هر کشوری دست یک و خوب منابع و ریسورس ها به اینها رسیده، این نسل عموما بین سال 19
گرتا تونبرگ کیست؟گرتا تونبرگ یک فعال جوان اقلیمی سوئد است که از آغاز سال 2018 جنبش بین المللی برای مبارزه با تغییرات آب و هوا را برانگیخت. با پیام ساده "اعتصاب مدرسه برای آب و هوا" که به خط نوشته شده است روی پوستر پوستر ، تونبرگ جمعه ها را پرش کرد و به اعتراض خود در خارج از پارلمان سوئد پرداخت. با تشکر از رسانه های اجتماعی ، اقدامات او گسترش یافته و میلیون ها جوان در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار داده است تا در سازماندهی و اعتراض خود را برگزار کنند
سوئد بیشترین امار تجاوز به زن رو داره.
در کل جهان.

یعنی مثلا جمعیت سوئد اگه شش میلیون باشه و جمعیت هند یه میلیارد و نیم. سوئد امار تجاوزش بیشتره.
چرا؟
چون وی سوئد (خدا شاهده این واقعیه) و بسیاری از کشورای سوشال دموکرات من جمله کانادا،
اگه دختر حین سکس ارضا بشه و به پسره بگه لطفا بسه بکش بیرون و پسره بگه چشم ویه ثانیهدیرتر بکشه بیرون،
دختره میره ازش شکایت میکنه که ایشون التش رو توی من نگه داشت و بهمن تجاوز کرد.
حتی اگه از رابطه شون راضی باشن هم،
اگه الان ریاست جمهوری هر کشوری رو به من بدن،
قطعا خرابکاری های بزرگ میکنم و گندهای بیشمار میزنم.
ریاست جمهوریای کشور رو اغلب میدن دست ادمای بی تجربه تر از من و شما حتی.

همون طور که ریاست یه جنبش بزرگ رو دادن دست گرتا تونبرگ

خرابکاری کرد
احساساتی حرف زد
برای سنش و عقلش زیاد بود
نتونست از پسش بربیاد 
انداختنش بیرون با فضاحت

و الان شده یه عقده ای و ازین به بعد سر کوچه هم که بره هفت هشت نفر رو میده دست پلیس به جرم تجاوز (چیزی که توی سوئد بابه)

- (2019) Little Women
زنان کوچک به کارگردانی گرتا گرویگ و برگرفته از رمانی محبوب به همین نام است. لوییزا می الکات رمان را با الهام از زندگی واقعی اش در سال ۱۸۸۰ نوشت.
فیلم در راستای زندگی خانواده مارچ، مسائل و مشکلات آنها و تلاش زنان برای تحقق جایگاه و ارزش از دست رفته شان است و با سکانس ها و دیالوگ های بسیار ارزنده تماما گویای سختی ها، تبعیض ها و ناامیدی هایی است که زنان در گذشته با آن مواجه بوه اند. کلیشه های جنسیتی، چارچوب های رفتاری، محدودیت ها و مو
حقیقتش امروز حرفهایی رو شنیدم از عشق زندگیم،
که آرزو میکنم کاش از قبل بهم هدز اپ میداد که میتونستم صداش رو ضبط کنم یا حرفهاش رو بنویسم.

امروز بهم گفت، تو بهترین اتفاقی هستی که توی زندگی من پیش اومده.

دیدن بعضی آدمها تو رو یاد ادمها یا اورگان های دیگه میندازه،
مثلا دیدن باراک اوباما یا گرتا تونبرگ یا مریم میرزاخانی منو یاد گروههای دموکرات و کمونیست و سوشالی میندازه که به اونها قدرت میدن و این ادمها بدون اونها هیچ و خاموش هستن، حتی در عرصه
+ خلاصه اینکه روزگار میگذره دیگه،، نمیدونم از پارسال چه اتفاقاتی افتاد که میشه درموردش صحبت کرد؟! باید برم هایلایت های نیویورک تایمز و کیهان رو ببینم، تا یادم بیاد :-))

+ حتی یادم نمیاد که آیا گفته بودم این دوسال اخر درگیر یه پروژه تولید دارو ام؟! به عنوان مثلا business developer  و البته مسئول تصمیمگیری و مبارزه یا تفاهم با مافیاهای دارو ، مواد ، ارز دولتی ، اتاق بازرگانی ، گمرک ، کارخونه ها ، وزارت صنایع و بهداشت و...! و با اینکه من ِ پیرمرد، خیلی چیزه
یک جشن زیبا از جوانی و حس زنانگی
"وقتی جوان بودم و سینما می خواندم، با جمله ای مواجه شدم که در قلبم حکاکی اش کردم، {شخصی ترین کارها خلاق ترین است} این نقل قول از مارتین اسکورسیزی بزرگ ما است." - بونگ جون هو ، اسکار ۲۰۲۰
این دقیقاً همان نوع سینمایی است که من دوست دارم. این همان چیزی است که زنان کوچک گرتا گرویگ را بسیار عالی می کند. با وجود اقتباس از رمان کلاسیک لوئیزا می آلکات با همین نام ، زنان کوچک یک قطعه سینمایی بسیار شخصی است ، اما با این وجود م
آسوشیتدپرس (AP) به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌های رسانه‌ای جهان همسو با بسیاری دیگر از رسانه‌های بین‌المللی فهرستی از ۱۰ اثر برتر سینمایی در یک دهه اخیر را منتشر کرد. این سازمان بزرگ رسانه‌ای با جای دادن نام فیلم «کپی برابر اصل» ساخته کارگردان صاحب سبک ایرانی عباس کیارستمی در این فهرست، آن را آغازگر جسور برای سینمای دهه اخیر خوانده است. نام عباس کیارستمی پرتکرارترین نام ایرانی در جهان سینماست که معمولا با آثارش در فهرست‌های مختلف
 دوبله 

ژانر : درام | معمایی | هیجان انگیز
محصول کشور : آمریکا | ایرلند 
کارگردان : Neil Jordan
ستارگان : Chloë Grace Moretz, Isabelle Huppert, Maika Monroe
فرانسس مک‌کالن (کلویی گریس مورتس) پس از درگذشت مادرش سعی می‌کند در شهر نیویورک دوام آورده و زنده بماند. اما او پس از اینکه اقدام نیکوکارانه‌ای را انجام می‌دهد، در مسیر یک پیانیست مرموز به نام گرتا قرا...
DOWNLOAD 
بقلم نجیب الحسن زیدیخیبر صہیون تحقیقاتی ویب گاہ: آج بین الاقوامی سطح پر ہم سب جس بڑی پرشانی سے جوجھ رہے ہیں وہ کرونا وائرس ہے ، ساری دنیا میں ہا ہا کار مچی ہوئی ہے چین کے بعد سب سے زیادہ اس وائرس کی زد میں آنے والا ملک پہلے تو اٹلی تھا، یورپ کے حالات میں کم برے نہیں تھے  امریکہ کی تو بات ہی الگ ہے دنیا میں اس وقت سب سے زیادہ تباہی اس وائرس نے  امریکہ میں مچائی ہوئی ہے با این ہمہ عجیب بات یہ ہے کہ منظم طور پر اسلامی جمہوریہ  ایران کو  اس بیماری سے م
بیش از نیمی از سال گذشته و همانطور که انتظار می‌رفت نقش‌آفرینی‌های خارق‌العاده‌ای داشته‌ایم که می‌توانیم در مورد آن‌ها صحبت کنیم. بسیاری از این بازی‌ها مربوط به فیلم‌های مستقل و هنری بوده، اما برخی فیلم‌های بزرگ نیز وجود دارند که ارزش صحبت کردن از آن‌ها در این زمینه را دارا هستند.
به گزارش مووی مگ به نقل از برترین ها، برخی از این نقش‌آفرینی‌ها ممکن است در مراسم اهدای جوایز سینمایی در پایان سال در خاطر داوران باقی مانده باشند و شور
در گذار از اینترنت به سینما ، "من علیه شما" نبرد جاودانه خود را علیه دشمن طاق آقای S ، که آنها را در زیرزمین خود جدا می کند ، ادامه می دهد. اما به عنوان یک تیم ، همه موانع را می توان برطرف کرد ...
با قضاوت از من در برابر شما ، فیلم - انتقام آقای S با همان ابزارهای مهم که ما آنها را بررسی خواهیم کرد - به طور تصادفی ماهی می گیریم - ریچارد جواهل از کلینت ایستوود یا زنان کوچک گرتا گرویگ او را به یک اشتباه بزرگ تبدیل کردند. از آنجا که اپرا Gianluca Leuzzi (operetta؟ Operina
رابرت دنیرو ، برنده جایزه اسکار ، در فیلم هایی چون "راننده تاکسی" ، "پدرخوانده: قسمت دوم" ، "Raging Bull" ، "Awakenings" و "The Intern" بازی کرده است.رابرت دنیرو کیست؟بازیگر نقش رابرت دنیرو در سن 16 سالگی برای تحصیل در زمینه بازیگری با استلا آدلر مدرسه را ترک کرد. وی سپس با بسیاری از کارگردانان معتبر فیلم از جمله برایان دی پالما ، الیا کازان و از همه مهمتر مارتین اسکورسیزی همکاری کرد. نقش دنیرو در فیلم «پدرخوانده: قسمت دوم» (1974) اولین جایزه اسکار خود را برای او به
هالیوود ریپورتر به بررسی دوباره فیلم‌های سینمایی که در مهمترین بخش اسکار یعنی بهترین فیلم قرار دارند، پرداخت.
سایت هالیوود ریپورتر، در گزارشی به بررسی فیلم‌ها و انتشار تصاویر اختصاصی از پشت صحنه آن‌ها پرداخته است؛ ۹ فیلمی که در آکادمی اسکار در بخش بهترین فیلم رقابت می‌کنند.
این لیست شامل فیلم‌هایی مثل مرد ایرلندی، جوکر، روز و روزگاری در هالیوود، انگل، زنان کوچک، خرگوش جوجو، فورد در برابر فراری، ۱۹۱۷ و داستان ازدواج می‌شود. جوکر با ۱۱
اولین نگاه به اقتباس گرتا گرویگ از رمان کلاسیک لوئیزا می آلکات ( Little Little Women  ) در اینجا است!
Gerwig ، از شهرت لیدی برد ، کارگردانی یک گروه فوق العاده باور نکردنی از جمله مریل استریپ ، لورا درن ، سائورسه رونان ، تیموتی چالامت ، اما واتسون ، الیزا اسکنلن ، فلورانس پو و دیگران را کارگردانی می کند. این در حال حاضر وزوز بی نظیری را دریافت کرده است و انتظار می رود مورد استقبال منتقدین و طرفداران نیز قرار بگیرد. با قضاوت در مورد تریلر ، این یک گوهر زرق و ب
مثل اینکه dungeon گودال نیست، سیاهچاله.

یکی از ایشوهای خیلی بزرگی که مردم توی کانادا دارن (چند هفته دیگه ازینجا میرم و این کلمه تبدیل میشه به "داشتن") برای من،
این هست که توی یه دنیایی برای خودشون غرق هستن،
که از دوران کودکی اونها اصلا تغییری نکرده.
یعنی مثلا: توی 5 سالگی یه بابای نژادپرست داشتن و یه مادر عصبی که همه رو میزنه،
اون بچه بزرگتر شده، نه ادمای جدید دیده نه کشور جدیدی رفته برای سفر و زندگی و نه حتی شهر جدیدی.
مشکل کانادا اینه که مثل امری
اقا سجاد عزیز برادر مهربان و کوچکترم (از نظر سنی و نه از نظر عقلی)، 
ممنونم به خاطر فرستادن اون لینک.
اتفاقا توی همه شبکه های اجتماعی ملت ایران بیشتر از نود و پنج درصدشون اصلااااااااااا باور نکردن این خانم رو هیچ، ایشون رو معادل کودکان قرار دادن که شستشوی مغزی شده.

چون ما کم ندیدیم مشابه این مترسک.

شما ببینین چقدر توی گوش اروپای غربی و شمالی و کانادا و استرالیا میخونن امریکا بده و منشا همه مشکلات بشره،
که دختر شونزده ساله، تا ترامپ رو میبی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها